KONTAKT

Karol (FOTO) tel. 725 604 904
Paweł (VIDEO) tel. 500 246 487

E-mail:  kontakt.studiomax@gmail.com

obraczki

Decydując się na ślub, obie strony, zarówno Zamawiający jak i Wykonujący chcą, aby film jak i zdjęcia wyszły jak najlepiej. Mamy oczywiście tą świadomość, że nerwy i stres robią swoje, jednak prosimy zapoznać się z prezentowanymi przez nas wskazówkami i postarać się zapamiętać choć kilka z nich. Prezentowane wskazówki, znacząco ułatwią pracę, jak i sprawią, że materiał fotograficzny jak i filmowy będzie nienaganny.

1. Uprzedźcie ekipę o ważnych elementach bądź wydarzeniach, które chcecie, aby zostały uwiecznione na zdjęciach oraz filmie. Starajcie się nie zmieniać w ostatniej chwili rzeczy ustalonych wcześniej.
2. Podczas wykonywania wszystkich czynności nie spieszcie się. Dajcie możliwość fotografowi i kamerzyście udokumentować daną chwilę.
3. Ważną kwestią jest szacunek do pracy innych. W miarę możliwości przekażcie osobom z rodziny, aby podczas uroczystości – zwłaszcza w kościele - powstrzymały się od wykonywania fotografii czy kręcenia filmu. Każdy przecież i tak będzie miał możliwość obejrzenia czy przegrania sobie zdjęć i filmu.
4. W drodze do ołtarza idźcie powoli. Jeśli ksiądz po Was wychodzi, puśćcie go daleko przed sobą, tak aby Was nie zasłaniał.
5. Podczas przysięgi patrzcie sobie w oczy, nie na księdza czy na boki.
6. Gdy skierowany jest na nas obiektyw aparatu bądź kamery, starajcie się nie rozmawiać ze sobą. Patrzcie raz na siebie, raz w obiektyw.
7. Nie bądźcie „sztywni”. Przed obiektywem czujcie się swobodnie i uśmiechajcie się często. Nie uciekajcie przed "okiem" kamery i aparatu.
8. I najważniejsze... relacje między Parą Młodą, a wykonującymi usługę. Pracę jak i dobry kontakt bardzo ułatwia przejście na „TY”. Będzie nam bardzo miło, jeśli zgodzicie się na ten gest.

Kategoria: